Transport

Ile kosztuje wynajem busa na dobę

Ile kosztuje wynajem busa na dobę

Wypożyczalnia samochodów oferuje wynajem busa zarówno na jeden dzień jak i dłuższe terminy. Trzeba przyznać, że to najlepsze rozwiązanie na zorganizowanie długiej wycieczki, spotkania biznesowego, imprezy firmowej i innych wydarzeń. Przestronny, wygodny bus pomoże szybko dowieźć sporą grupę pasażerów na miejsce, a wszelkie problemy transportowe zostaną rozwiązane. Obecnie wypożyczalnie busów dysponują flotą nowoczesnych pojazdów, które gwarantują maksymalny poziom wygody na drodze.

Główne atuty wynajmu busa

Przestronny pojazd można wynająć w dowolnym momencie i na wymagany okres. Oferta obejmuje możliwość wynajęcia busa z kierowcą lub bez. I wszystkie szczegóły wycieczki (trasę i czas trwania) uzgadniane jest z wyprzedzeniem. Wynajęcie busa na dobę będzie o wiele bardziej opłacalne niż stawka godzinowa, jeśli planuje się długą podróż lub długie oczekiwanie na zakończenie imprezy.

Warto skontaktować się z wypożyczalnią busów z kilku powodów:

  • Do przewozu osób używane są wyłącznie sprawdzone pojazdy. Wszystkie busy są regularnie kontrolowane pod kątem technicznym i czystości w kabinie, aby nie zawiodły po drodze i były źródłem przyjemności.
  • Klientom gwarantowane jest bezpieczeństwo. Jeżeli wynajem busa dotyczy usługi z kierowcą, będzie to na pewno osoba doświadczona i ściśle przestrzegająca przepisów ruchu drogowego, dzięki czemu podróż  przebiegnie spokojnie i przyjemnie. Jednocześnie kierowcy zwracają uwagę na konieczność zapinania pasów.
  • Oferta obejmuje wynajem busów różnego typu: różnią się one zarówno ilością miejsc jak i poziomem komfortu. Wypożyczalnia jest w stanie zapewnić odpowiednią obsługę transportową imprezy o dowolnym poziomie.

Usługa taka jak wynajem busa na dobę może być korzystny na wycieczki terenowe i inne wycieczki grupowe. To najlepsze rozwiązanie do transportu pracowników lub dużej grupy turystów na miejsce wydarzenia.

Ile będzie kosztować wynajęcie busa na jeden dzień?

Ile kosztuje wynajem busa na dobęOdpowiedź na pytanie ile kosztuje wynajem busa na dobę zależy od wybranego transportu, trasy i kilku innych warunków. Można wstępnie uzgodnić wszystkie kwestie z wypożyczalnią ponieważ, usługi są świadczone na podstawie umowy. Ważne! Przy wynajmie busa bez kierowcy klient przejmuje pełną odpowiedzialność za pojazd. Koszt wynajmu busa na dobę będzie uzależniony także od wybranego modelu pojazdu oraz terminu. Najczęściej koszt wynajmu busa na dobę bez kierowcy kształtuje się na poziomie od 180 do 260 złotych. Jeżeli wynajem będzie dotyczył opcji z kierowcą, trzeba doliczyć dodatkowe koszty, czyli jego wynagrodzenie.

Jeżeli potrzebny będzie fotelik dla dziecka wypożyczalnia może pobrać dodatkową opłatę, dlatego zawsze wcześniej należy uzgodnić wszystkie niuanse. I jeszcze jedno, wybierając konkretną wypożyczalnię, trzeba zwrócić uwagę czy będą zastosowane limity kilometrów, warto negocjować ich zniesienie. Przed wyborem konkretnego usługodawcy warto zapoznać się z opiniami na jego temat, sprawdzić, czy pobiera kaucję. Wynajem busa na dobę jest bardzo opłacalny, gdy do przewiezienia jest większa grupa osób. Nie trzeba odbywać podróżny na kilka samochodów, bus jest duży i bardzo wygodny. Jeszcze jedna ważna informacja opłata pobierana jest za każdą rozpoczętą dobę.

Podróż służbowa i prywatna wynajętym busem

Pojęcie podróży służbowych jest wystarczająco szerokie. Niezależnie od tego, czy firma organizuje event na łonie natury, spotkanie integracyjne, czy wybiera się do najbliższego ośrodka sportowego, spotyka ważnych gości, którym chcą pokazać lokalne atrakcje, transport jest konieczny. Ponadto firmy okresowo wyjeżdżają na sympozja, konferencje, wystawy, festiwale tematyczne i duże prezentacje, na które należy dostarczyć pracowników. W takim przypadku najczęściej usługa dotyczy wynajmu busa z kierowcą. Organizacja wyjazdów firmowych od dawna jest jednym z priorytetowych obszarów wypożyczalni busów, gdyż bez tego nie byłoby możliwości rozwoju biznesu i współpracy pomiędzy firmami i korporacjami.

Jeśli przedsiębiorca zdecyduje się odpocząć z zespołem i będzie chciał celebrować imprezę poza miastem, na łonie natury, w kawiarni, na imprezie sportowej, to potrzebuje transportu. Oczywiście dla właściciela firmy również ważne jest ile kosztuje wynajem busa na dobę? Ale musi on sprecyzować, jakiego modelu będzie dotyczyła usługa, bo jak wiadomo, busy mogą być zarówno 9 osobowe jak i 20 osobowe? Cennik każda wypożyczalnia ustala samodzielnie, dlatego nie można udzielić jednej odpowiedzi.

Jeżeli wynajem będzie obejmował busa 9 osobowego na czas do 7 dni cena na dobę będzie w granicach 300 złotych. Jest to tak zwany wynajem krótkoterminowy. W przypadku wynajmu długoterminowego (więcej niż 15 dni) i limicie kilometrów do trzech tysięcy, koszt wynajmu busa na dobę wyniesie około 280 złotych a na miesiąc około 200 złotych na dobę. Więc jak widać im dłuższy czas wynajmu tym mniejsze koszty wynajmu busa na dobę. Podane koszty dotyczą również osób prywatnych, które chcą wynająć busa na urlop, wesele czy na inną okoliczność. W przypadku stałych kontrahentów mogą zostać udzielone rabaty lub zostanie wykonana indywidualna wycena.  

Similar Posts